Podsuma

| poniedziałek, 29 września 2014

logo-nowy-bufet

Tytuł jest nieprzypadkowy, ponieważ budzi (przynajmniej moje) skojarzenia z kasą fiskalną, której obsługi nie opanowałam w stu procentach i myślę ze musi minąć kilka tygodni, zanim będę wstukiwać cyfry z zamkniętymi oczami. Póki co nadrabiam autoironicznymi komentarzami, uśmiechem i wysoką jakością oferty.

Klienci wracają, więc chyba jest dobrze. Obecność stałych gości nie pozwala mi spocząć na laurach i cały czas będę wprowadzała dla nich nowe rzeczy do menu, żeby po krótkim czasie nie uciekli do konkurencji. I wiem, że muszę nauczyć się panować nad ciałem, bo nieraz przy wyjątkowo fajnym kawałku muzyki zaczynam ruszać się tak jak w domu zapominając, że robię widowisko dla przechodniów.

Klienci są świetni, oprócz paru tradycjonalistów–malkontentów, ale tacy znajdą się zawsze. Na razie energia mnie rozpiera i liczę że ten haj będzie się utrzymywał długo. A najfajniejsze jest to, że po 11 latach zaczęłam pracę w nowym systemie, czyli klasycznie poniedziałkowo–piątkowo z wolnymi weekendami. Wkrótce ruszę pewnie z warsztatmi kulinarnymi, na razie musimy okrzepnąć w Nowym Bufecie na swoich stanowiskach i wbić się w rytm. Śledźcie stronę – około raz w tygodniu będę ją uzupełniać i pisać o wszystkich przedsięwzięciach (żeby nie powiedzieć „projektach”, bo słowo to po zawrotnej karierze nagle zostało skazane na niebyt, co mnie cieszy). I zapraszam do nas na jedzenie, picie i werbalną wymianę poglądów.

4 komentarze

 1. Marzynia Mamcia
  11 lipca 2015

  Skorzystałam z zaproszenia i nie żałuję. Dzięki Madziu jeszcze raz za jedzenie i pomoc zoologiczną ;-D

  Odpowiedz
  • Wielka Pyszność
   11 lipca 2015

   Zapraszam wszystkich głodomorów! A dzięki Wam dowiedziałam się, że krakowskie ZOO leży przy ulicy o kuriozalnej nazwie Krakowskiej Kasy Oszczędności. Dzięki za niespodziewaną wizytę!

 2. Marzynia Mamcia
  30 grudnia 2015

  Wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym 2016 roku życzy Marzynia :-)

  Odpowiedz
  • Magda
   3 stycznia 2016

   Serdecznie dziękujemy za życzenia. To był pracowity rok. Ale bardzo dobry. Tobie też wszystkiego co najlepsze!

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Wypełnienie wszystkich pól jest wymagane.Komentarz